Droga

Przekazuję opowieść o odbytej przeze mnie pieszej pielgrzymce z Polski do Santiago de Compostela. Kilka słów wyjaśnienia czym jest tak książka, znajdziecie tutajopinie i recenzje czytelników można przeczytać tutaj.

Książkę w odpowiednim dla was formacie, czy to na czytnik książek elektronicznych czy komputer, możecie kupić w księgarni internetowej empik. To jednak kosztuje, więc  jeśli to kłopot, to można ją bezpłatnie pobrać z tej strony.

Książka, na blogu, udostępniona jest w wersji elektronicznej całkowicie nieodpłatnie. Gdyby jednak ktoś z was, chciał pomóc w wydaniu jej na papierze, to proszę o kontakt. Można także wesprzeć jej papierowe wydanie: tutaj lub zadeklarować chęć nabycia w formie drukowanej: tutaj.

Książka znajduje się w fazie dodatkowej korekty zewnętrznej i jest realna szansa otrzymania jej w twardych okładkach.

Książka ma swoją stronę na facebooku. Można ją polubić, jeśli ma się tam konto, i zamieścić na tej stronie opinię bądź recenzję.

Autorowi trudno oceniać własną pracę. Jedynymi oceniającymi są czytelnicy. Książka jest trochę odmienna, od tak zwanego głównego nurtu literatury (nawet tej pielgrzymkowej), ze względu na swoją wierność realiom, myślom i emocjom.

Jeśli choć w najmniejszym fragmencie, znajdzie ktoś ją ciekawą, śmieszną, poruszającą albo prawdziwą, to proszę – podzielcie się swoimi wrażeniami i opiniami z tymi, których znacie, tak jak ja dzielę się tym czego doświadczyłem.

Jeśli komuś się uda przeczytać ją całą, a to wymagać będzie tego samego, czego wymaga Camino, a więc konsekwencji, to wierzę, że będzie to dla takiej osoby, autentyczne przeżycie.

Buen Camino!